Realitám sa aktívne venujem od roku 2009, neskôr v roku 2011 som začal budovať vlastnú značku pod vlastným menom.

Dnes svojim klientom poskytujem 14-ročné skúsenosti v realitách, od sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností, cez výkup nehnuteľností spojený s riešením exekúcií a dražieb až po odborné komplexné poradenstvo pri riešení developerských projektov, výstavby, správy bytových a nebytových priestorov a investícií do nehnuteľností.

Viac referencií na google profile:

https://www.google.com/search?q=valko+reality&oq=valko+reality&aqs=chrome..69i57j0i22i30j69i65j69i60.1898j0j4&{google:bookmarkBarPinned}sourceid=chrome&{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:omniboxStartMarginParameter}ie=UTF-8&bshm=lbse/1#

Valko reality som si vybral na základe predchadzajúcej spolupráce pri kúpe pozemku. Agentúra opäť ukázala odbornú vyspelosť, profesionalitu a skvelý prístup. Celý predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a hladko. Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti, jedine z VALKO REALITY.
od Peter Kravec
predávajúci, 2020
S Vašou prácou so bola spokojná. Ďakujem za Váš profesionálny prístup a odborné poradenstvo.
od Viera A.
predávajúca, 2018
Predaj nehnuteľnosti vo spolupráci s pánom Vaľkom bol pre mňa bezstarostnou záležitosťou. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu, flexibilite a ochote. Môžem len odporúčať.
od Peter K.
predávajúci, 2018
Pána Vaľka som oslovil s prosbou o pomoc pri predaji bytu. Oceniť musim komunikativnosť a nemusel som vlastne nič riesiť, všetko zabezpečil podľa dohody. Môžem len odporúčať.
od Peter Č.
predávajúci, 2018
Kúpa pozemku vďaka profesionálnemu prístupu agentúry Valko reality sa stalo hračkou. Skvelý prístup, komunikácia, poradenstvo. Kúpa, predaj nehnuteľnosti? Tak jedine cez Valko reality.
od Peter K.
kupujúci, 2018
Valko Reality som si vybral na prenájom môjho bytu. Môžem povedať, že som nadmierne spokojný s prístupom, podmienkami a komunikáciou. Nájdenie klienta, spísanie zmluvy ako aj preberacích protokolov prebehlo rýchlo a bez problémov. Všetko mi bolo vysvetlené a tak som sa mal možnosť správne rozhodnúť. V budúcnosti zrejme opäť využijem služby tejto agentúry.
od Peter M.
prenajímateľ, 2018
Rád by som vyjadril maximálnu spokojnosť s celým priebehom  pri kúpe bytu. Oceňujem najmä žiadne starosti z mojej strany  a informovanosť o každom kroku, ktorý ste chceli vykonať.  Prístup bol vždy profesionálny a veľmi ústretový. S pánom Vaľkom bola radosť spolupracovať a určite ho môžem bez váhania odporúčať aj ďalším klientom. Prajem veľa úspechov.
od Andrej P.
kupujúci, 2018
So službami pána Vaľka som bol spokojný, nemám mu čo vytknúť. Zaobstaral mi predaj pozemku. Poradil mi, odfiltroval rôznych špekulantov, vyriešil papiere aj samotný predaj, na mne bolo iba podpísanie papierov. Nestratil so mnou trpezlivosť aj napriek tomu, že predaj bol komplikovaný kvôli polohe pozemku. Za mňa spokojnosť.
od Marek O.
predávajúci, 2018
S Vašimi službami pri predaji našej nehnuteľnosti sme boli maximálne spokojní. Profesionálny a ľudský prístup, otvorená komunikácia, ochota riešiť prípadné problémy,komplexné služby zahŕňajúce reklamu, právnikov, zmluvy, kataster, ...všetko sme veľmi ocenili a pri ďalšom riešení nehnuteľností si Vás určite vyberieme znova.
od Katarína L.
predávajúca, 2017
Spolupráca s Vami bola na veľmi dobrej úrovni, pochvaľoval som si ju a rozhodne odporúčal mojim známym.
od Miroslav H.
kupujúci, 2017

Compare listings

Compare